Král Josef (Rakovník 1877 - 1914 Praha)
Krajina s řekou, signováno vpravo dole J. Král, olej/plátno fixované na kartonu, 39 x 43,5 cm, poškozený rám (Šm)
25.11.2017 - 14:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |